Views field formatter (8.x-1.13) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Multiple
pl: Wielokrotny

en: View
pl: Widok

en: Field value
pl: Wartość pola

en: About
pl: O stronie

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: View: @view
pl: Widok: @view

en: Not configured yet.
pl: Jeszcze nieskonfigurowane.
