Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: OR
fr: OU (OR)

en: Role
fr: Rôle

en: AND
fr: ET (AND)

en: views
fr: vues

en: Permissions
fr: Droits

en: Permission
fr: Droit

en: Add more
fr: Rajouter

en: Negate the condition
fr: Inverser la condition
