Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: - None -
he: - ללא -

en: OR
he: או

en: Role
he: תפקיד

en: Condition
he: מצב

en: AND
he: וגם

en: views
he: היבטים

en: Permissions
he: הרשאות

en: Permission
he: הרשאה
