Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: OR
hr: ILI

en: Role
hr: Uloga

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Permission
hr: Dopuštenje
