Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: - None -
hu: – Nincs –

en: OR
hu: VAGY

en: Role
hu: Szerepkör

en: Condition
hu: Feltétel

en: AND
hu: ÉS

en: views
hu: nézetek

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Permission
hu: Jogosultság

en: Add more
hu: Hozzáadás

en: Negate the condition
hu: A feltétel negálása
