Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Role
it: Ruolo

en: Condition
it: Condizione

en: views
it: viste

en: Permissions
it: Permessi

en: Permission
it: Permesso

en: Add more
it: Aggiungi

en: Negate the condition
it: Nega la condizione
