Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: - None -
lt: - Joks -

en: Role
lt: Rolė

en: Condition
lt: Sąlyga

en: views
lt: rodinys

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Permission
lt: Leidimai

en: Negate the condition
lt: Neigimo sąlyga
