Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: OR
ps: او

en: Role
ps: ونډه

en: AND
ps: او

en: Permissions
ps: اجازې

en: Permission
ps: اجازه
