Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha1) - en to rm translation catalogue (5 entries)

en: Condition
rm: situaziun

en: views
rm: ideas

en: Permissions
rm: motivaziuns

en: Permission
rm: motivaziun

en: Negate the condition
rm: lezza situaziun
