Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: OR
ru: ИЛИ

en: Role
ru: Роль

en: Condition
ru: Условие

en: AND
ru: И

en: views
ru: представления

en: Permissions
ru: Права доступа

en: Permission
ru: Право доступа

en: Add more
ru: Добавить еще

en: Negate the condition
ru: Инвертировать условие
