Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: - None -
sv: - Ingen -

en: OR
sv: ELLER

en: Role
sv: Roll

en: Condition
sv: Villkor

en: AND
sv: OCH

en: views
sv: vyer

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: Permission
sv: Behörighet

en: Add more
sv: Lägg till fler

en: Negate the condition
sv: Negera villkoret
