Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: OR
th: หรือ

en: Condition
th: เงื่อนไข

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: Negate the condition
th: จากเงื่อนไข
