Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: - None -
vi: - Không -

en: Role
vi: Vai trò

en: Condition
vi: Điều kiện

en: AND
vi: VÀ

en: Permissions
vi: Quyền

en: Permission
vi: Quyền
