Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: - None -
bo: - མེད། -

en: OR
bo: ཡང་ན

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: AND
bo: དང་།

en: views
bo: མཐོང་རིས

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང
