Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: - None -
el: - Κανένα -

en: OR
el: Ή

en: Role
el: Ρόλος

en: Condition
el: Συνθήκη

en: AND
el: ΚΑΙ

en: Permissions
el: Άδειες

en: Permission
el: Άδεια

en: Negate the condition
el: Αναίρεση της συνθήκης
