Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: OR
eu: EDO

en: Role
eu: Rol

en: Condition
eu: Baldintza

en: AND
eu: ETA

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Permission
eu: Baimena

en: Negate the condition
eu: Baldintza ukatu
