Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: OR
fi: TAI

en: Role
fi: Rooli

en: Condition
fi: Riippuvuus

en: AND
fi: JA

en: views
fi: näkymät

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Permission
fi: Käyttöoikeus

en: Add more
fi: Lisää lisää

en: Negate the condition
fi: Käänteistä ehto
