Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: - None -
gl: - Ningún -

en: OR
gl: OU

en: Role
gl: Rol

en: Condition
gl: Condición

en: AND
gl: E

en: views
gl: vistas

en: Permissions
gl: Permisos

en: Permission
gl: Permiso
