Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: OR
ka: ან

en: Role
ka: როლი

en: Condition
ka: პირობა

en: Permissions
ka: უფლებები

en: Permission
ka: უფლება
