Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: OR
ta: அல்லது

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Condition
ta: நிபந்தனை

en: AND
ta: மற்றும்

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்

en: Permission
ta: அனுமதி
