Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: OR
tr: VEYA

en: Role
tr: Rol

en: Condition
tr: Koşul

en: AND
tr: VE

en: Permissions
tr: İzinler

en: Permission
tr: İzinler

en: Add more
tr: Ekle

en: Negate the condition
tr: Koşulu tersine çevir.
