Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: - None -
cs: - Nic -

en: Condition
cs: Podmínka

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Negate the condition
cs: Negovat podmínku
