Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha3) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: OR
de: ODER

en: Role
de: Rolle

en: Condition
de: Bedingung

en: AND
de: UND

en: views
de: Ansichten

en: Permissions
de: Berechtigungen

en: Permission
de: Berechtigung

en: Add more
de: Weitere hinzufügen

en: Negate the condition
de: Bedingung umkehren
