Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: - None -
is: - Ekkert -

en: OR
is: EÐA

en: Role
is: Hlutverk

en: AND
is: OG

en: Permissions
is: Réttindi

en: Permission
is: Réttindi
