Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: OR
nl: OF

en: Role
nl: Rol

en: Condition
nl: Voorwaarde

en: AND
nl: EN

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Add more
nl: Meer toevoegen

en: Negate the condition
nl: De conditie omkeren
