Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: - None -
pl: - Brak -

en: OR
pl: LUB

en: Role
pl: Rola

en: Condition
pl: Warunek

en: AND
pl: I

en: views
pl: widoki

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Add more
pl: Dodaj więcej

en: Negate the condition
pl: Zaneguj warunek
