Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: OR
fa: یا

en: Role
fa: نقش

en: Condition
fa: شرط

en: AND
fa: و

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Permission
fa: مجوز
