Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha4) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: - None -
az: - heç nə -

en: OR
az: Və ya

en: Role
az: Rollar

en: Condition
az: Vəziyyət

en: AND
az: VƏ

en: Permissions
az: İcazələr

en: Permission
az: İcazə
