Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: - None -
ca: - Cap -

en: OR
ca: O

en: Role
ca: Rol

en: Condition
ca: Condició

en: AND
ca: I

en: views
ca: vistes

en: Permissions
ca: Permisos

en: Permission
ca: Permís

en: Negate the condition
ca: Nega la condició
