Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha4) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: - None -
es: - Ninguno -

en: OR
es: O

en: Role
es: Rol

en: Condition
es: Condición

en: AND
es: Y

en: views
es: vistas

en: Permissions
es: Permisos

en: Permission
es: Permiso

en: Add more
es: Añadir más

en: Negate the condition
es: Negar la condición
