Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha4) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: - None -
et: - Puudub -

en: OR
et: VÕI

en: Role
et: Roll

en: Condition
et: Tingimus

en: AND
et: JA

en: views
et: vaated

en: Permissions
et: Õigused

en: Permission
et: Õigus

en: Negate the condition
et: Tingimuse eitamine
