Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: OR
gu: અથવા

en: Role
gu: હોદો

en: Condition
gu: શરત

en: AND
gu: અને

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: Permission
gu: પરવાનગી
