Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha4) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: - None -
id: - Tiada -

en: Role
id: Peran

en: Condition
id: Kondisi

en: AND
id: DAN

en: Permissions
id: Kewenangan

en: Permission
id: Kewenangan

en: Negate the condition
id: Negasikan kondisi
