Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: - None -
ja: - なし -

en: Role
ja: 役割

en: Condition
ja: コンディション

en: Permissions
ja: 権限

en: Permission
ja: 権限

en: Add more
ja: さらに追加

en: Negate the condition
ja: 条件を反転する
