Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Role
ro: Rol

en: Condition
ro: Condiție

en: views
ro: vizualizări

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: Permission
ro: Permisiune

en: Add more
ro: Adaugă mai mult

en: Negate the condition
ro: Negați condiția
