Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: OR
sk: ALEBO

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Condition
sk: Podmienka

en: AND
sk: A

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Permission
sk: Oprávnenie
