Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha5) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: - None -
lv: - Neviens -

en: OR
lv: VAI

en: Role
lv: Loma

en: Condition
lv: Nosacījums

en: AND
lv: UN

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Permission
lv: Atļauja
