Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: OR
ar: أو

en: Role
ar: الدور

en: Condition
ar: شرط

en: AND
ar: و

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Permission
ar: الصلاحية
