Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha5) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: - None -
be: - Нічога -

en: OR
be: АЛЬБО

en: Role
be: Роля

en: Condition
be: Умова

en: AND
be: І

en: views
be: выгляды

en: Permissions
be: Правы

en: Permission
be: Дазвол
