Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha5) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: - None -
cy: - Dim -

en: OR
cy: NEU

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: AND
cy: AC

en: views
cy: golygfeydd

en: Permissions
cy: Hawliau

en: Permission
cy: Caniatâd
