Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha5) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: - None -
da: - Ingen -

en: OR
da: ELLER

en: Role
da: Rolle

en: Condition
da: Betingelse

en: AND
da: OG

en: views
da: oversigter

en: Permissions
da: Tilladelser

en: Permission
da: Tilladelse

en: Add more
da: Tilføj mere

en: Negate the condition
da: Modvirk betingelsen
