Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha5) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: OR
hi: या

en: Role
hi: भूमिका

en: Condition
hi: अवस्था

en: AND
hi: तथा

en: Permissions
hi: अनुमतियाँ

en: Permission
hi: अनुमति

en: Negate the condition
hi: हालत नकारना
