Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha5) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: OR
oc: O (OR)

en: Role
oc: Ròtle

en: AND
oc: E (AND)

en: views
oc: vistas

en: Permission
oc: Dreit

en: Add more
oc: Rapondre
