Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha5) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: OR
pt: OU

en: Role
pt: Grupo

en: Condition
pt: Condição

en: AND
pt: E

en: views
pt: vistas

en: Permissions
pt: Permissões

en: Permission
pt: Permissão

en: Add more
pt: Adicione mais

en: Negate the condition
pt: Negar a condição
