Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: OR
te: లేదా

en: Role
te: పాత్ర

en: Condition
te: నియమం

en: AND
te: మరియు

en: Permissions
te: అనుమతులు

en: Permission
te: అనుమతి
