Views Field Permissions (8.x-2.0-alpha5) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: OR
uk: АБО

en: Role
uk: Роль

en: Condition
uk: Умова

en: AND
uk: ТА

en: views
uk: види

en: Permissions
uk: Повноваження

en: Permission
uk: Повноваження

en: Add more
uk: Додати ще

en: Negate the condition
uk: Інверсія умови
