Views Field View (8.x-1.0-beta3) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Views
oc: Vistas

en: View
oc: Veire

en: Display
oc: Afichatge

en: Fields
oc: Camps

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: @argument title
oc: Títol de @argument

en: @argument input
oc: Sasida de @argument

en: Contextual filters
oc: Filtres contextuals
