Views Field View (8.x-1.0-beta4) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Views
gl: Vistas

en: View
gl: Ver

en: Display
gl: Visualización

en: Fields
gl: Campos

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: View settings
gl: Configuración da vista

en: @argument title
gl: Título de @argument

en: @argument input
gl: Entrada de @argument

en: Contextual filters
gl: Filtros contextuais
