Views fieldsets (8.x-3.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Collapsible
sk: Zbaliteľné

en: Collapsed
sk: Zbalené

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Fieldset
sk: Sada polí

en: Wrapper type
sk: Typ Wrappera
