Views Flexbox (8.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Center
oc: Centre

en: Display Style
oc: Estil d'afichatge

en: Views
oc: Vistas

en: End
oc: Fin

en: Column
oc: Colomna

en: Row
oc: Linha

en: You may use field tokens from as per the "Replacement patterns" used in "Rewrite the output of this field" for all fields.
oc: Podètz utilizar los getons de camps conformément als "Modèls de remplaçament" utilizats dins "Reescriure la sortida d'aqueste camp" per totes los camps.
